Kiedy w 2010 roku bajka Toy Story ukazała się po raz trzeci, mogło się wydawać, że jest to ostatnia część i powrotu do przygód Buzza Astrala i spółki raczej już nie będzie. Tymczasem w 2019 roku słynni zabawkowi przyjaciele wielu dzieci powrócili w wielkim stylu. Odświeżone, z nowymi postaciami, zostały przyjęte równie ciepło, jak poprzednie części. Wraz z czwartą częścią przygód gadających zabawek, wróciła również moda na zabawki, o których znów zaczęły marzyć dzieci na całym świecie. Zabawki z Toy Story zapełniły sklepowe półki, a w późniejszym czasie także półki w pokojach dzieci. Które z zabawek były i wciąż są chętnie wybierane? Więcej dzieci należy do #teamchudy czy #teambuzz? Zbadamy to właśnie dzisiaj, zapraszamy do zapoznania się z naszymi obserwacjami.

Zabawki z Toy Story – najciekawsze produkty

Najlepsze internetowe sklepy z zabawkami posiadają w swoich kategoriach miejsce na licencje zabawek z najpopularniejszych seriali i filmów animowanych. Toy Story przez lata pracowało na uznanie pokoleń, dlatego i takiej kategorii się doczekało. Tuż po premierze czwartej części, zabawki z Toy Story stały się nieodłączoną częścią wielu pokoi nie tylko w naszym kraju, ale również na całym świecie. W pokojach dzieci zaczęły pojawiać się puzzle z wieloma motywami wyżej wymienionej bajki. Były to także zabawki, o których można napisać nieco więcej. Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego najpierw skupmy się na zabawkach przeznaczonych na zewnątrz. Tutaj zdecydowany prym wiodą hulajnogi, których z motywem Toy Story jest zdecydowanie najwięcej ze wszystkich hulajnóg związanych z bajkowymi obrazkami. Zabawę na zewnątrz można również urozmaicić zestawem Walkie Talkie prosto z Toy Story 4. Wasze dzieci wraz ze swoimi znajomymi z pewnością będą bardzo zadowolone z takiego rodzaju zabawy.

Lampka nocna Buzz Astral? Coś takiego również istnieje i już czeka, by zasypiać razem ze swoim dziecięcym przyjacielem. Zabawek kojarzonych z Toy Story przybywa, a rodzice mogą przebierać w ofertach nowych wzorów. Polecamy więc, by nie zapominać o bajce, która wychowała miliony dzieci na całym świecie i zdecydować się na zakup ulubionych zabawek.